• Rekrutacja

• REKRUTACJA DO ŻŁOBKA SAMORZĄDOWEGO ,,BAJKA” W SŁUBICACH NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Zasady rekrutacji:

W postępowaniu rekrutacyjnym biorą udział dzieci urodzone w latach 2022/2023/2024.

Do żłobka przyjmuje się dzieci zamieszkujące teren Gminy Słubice. W przypadku gdy żłobek dysponuje wolnymi miejscami może być przyjęte dziecko spoza Gminy Słubice.

Dzieci do żłobka przyjmowane są na podstawie złożonego przez rodzica/opiekuna prawnego wniosku o przyjęcie dziecka do żłobka oraz wymaganych załączników. Kompletne dokumenty rodzic/opiekun prawny składa w wersji papierowej, w sekretariacie ZS „Bajka” w Słubicach od 1 lutego do 30 kwietnia 2024 r. (w dni robocze), w godzinach 7.00 - 15.00.

Nabór dzieci na nowy rok szkolny 2024/2025 odbywa się w terminie od 1 lutego do 30 kwietnia 2024 roku (w dni robocze) na podstawie:

1 ) wniosku o przyjęcie dziecka do żłobka (załącznik nr 1),

2 ) zaświadczeń o zatrudnieniu rodziców/opiekunów prawnych (załącznik nr 2),

3) ustalonych kryteriów (załącznik 3, 4).

W pierwszej kolejności do żłobka przyjmowane są dzieci:

1. z rodzin wielodzietnych (troje i więcej dzieci) - załącznik nr 4,
          2. dzieci niepełnosprawne (posiadające orzeczenie o niepełnosprawności), w zależności od możliwości jakimi dysponuje żłobek w kontekście potrzeb związanych z rodzajem niepełnosprawności dziecka,
          3. dzieci rodzica/opiekuna prawnego, wobec którego orzeczono znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności,
          4. dzieci objęte pieczą zastępczą,
          5. obojga rodziców pracujących,
          6. rodzica pracującego, samotnie wychowującego dzieci,
          7. rodziców uczących się w systemie dziennym.

Jeżeli po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego liczba dzieci zgłoszonych do żłobka jest większa od liczby miejsc, którymi żłobek dysponuje, o przyjęciu dziecka decyduje data złożenia wniosku wraz z wymaganymi dokumentami.

Ważne:

Aby wziąć udział w rekrutacji, złożone dokumenty muszą być kompletne, tj. zawierać  w całości uzupełniony wniosek, zaświadczenie o zatrudnieniu rodziców/opiekunów prawnych oraz uzupełnione pozostałe załączniki jeśli ich potrzeba wynika z sytuacji rodziny.

Zal.1_wniosek_o_przyjecie_dziecka_do_ZS_BAJKA.pdf

Zal.2__zaswiadczenie_o_zatrudnieniu.pdf